Diskusní téma: Vaše názory a připomínky

Datum: 03.07.2020

Vložil: detectivnab

Titulek: Частные детективы тольятти отзывы

[b][url=https://частный-детектив-самара.рф]детектив услуга[/url][/b]

В случае, если вы полагаете, что вы нуждаетесь в услугах частного следователя, следовательно, вероятно, встретились с серьезной деловой или личной проблемой, требующей помощи детектива.
Наше частное детективное агентство трудится, с тем чтобы найти доказательства и данные, которые заказчику требуются, чтобы защитить свой бизнес, себя или свою семью. Детективное агенство готово предоставить вам экономичные, лучшие, комплексные, эффективные, результативные, системные и действенные услуги по расследованию.
Наша дело - оправдать ваши собственные ожидания и предоставить вам лично результативные решения проблем. Частный детектив предлагает действенные методы, способствующие вам лично получить ответы на ваши собственные вопросы.Частный детектив может помочь раздобыть информацию, которая необходима в целях доказательства в судебном деле, розыска, пропавшего без вести либо выполнения других сложностей, с какими вы встречаетесь. Наша команда частных сыщиков - все это не то, что лично вы наблюдаете в фильмах. Мы обладаем опытом, жизненным опытом, практическим опытом, профессиональным опытом, навыком и знаем, каким образом найти сведения, которая необходима для любой вашей конкретной ситуации. Прямо в данный момент Частный детектив решит вашу личную проблему. В любом случае свяжитесь с частным детективом и наша фирма поможем вам лично.

Odpovědět

—————

Datum: 03.07.2020

Vložil: ErnesztaEmoff

Titulek: 1 811 RUB в день ждут тебя!
Odpovědět

—————

Datum: 19.12.2019

Vložil: Míša

Titulek: Sestra

K panu doktorovi nemám žádnou připomínku je skvělej,ale o této sestře to říct tedy nemohu ochotná není vůbec dalo by se říct, že i nepříjemná, narozdíl od sestřičky co tam byla původně ta byla neskutečná a vidím, že nenahraditelná tato současná sestra nestíhá dělat svou práci což se u té předchozí taky nestalo aby nebrala telefony,měla tam fronty a to si skoro vše dělá pan doktor sám myslím,že píše recepty atd.vim, že není jednoduchá práce s lidmi,ale i když jste na tuhle sestru milá tak ona tedy fakt ne a když se objednáte na čas a čekáte přes hodinu tak by se měla spíš omluvit než být ještě nepříjemná doufám že se tohle zlepší.

Odpovědět

—————

Datum: 07.11.2019

Vložil: Anonym

Titulek: Otázka

Chtěla bych se jen zeptat.... Dělá pan doktor i vyšetření prsou?

Odpovědět

—————

Datum: 05.11.2019

Vložil: Lucie

Titulek: Nej

Pana doktora velmi DOPORUCUJI. Je moc hodný, vstřícný a vše dělá poctivě. Paní sestricka je také moc příjemná a velmi ochotná. Jsem SPOKOJENÁ!!

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2019

Vložil: Matketa

Titulek: Muzu jen doporucit

Uz mam zasebou tri gynekologicke doktory ale pan wohlgemuth je nejlepsi jsem velmi spokojena.vse krasne vysvetli a vzdy pomuze a sestricka je skvela

Odpovědět

—————

Datum: 18.12.2018

Vložil: Anonimm

Titulek: Super

Přestoupila jsem od pani doktorky Matějů a byl viditelný rozdíl. Sestry milé a usměvavé, Pan doktor super nic nebolelo oproti minulé doktorce. Celově takový přístup jsem od bývalé gynekoložky jak sestry nezažila, můžu doporučit :)

Odpovědět

—————

Datum: 24.09.2018

Vložil: Karolína

Titulek: Chvalim

Take musim jako ostatní pochválit jak pana doktora, tak sestricku, ktera je vzdy usmevava a vstricna. Pan doktor narozdil od jiné doktorky zacal resit me zdravotni problémy a poslal me na potrebne vysetreni. Dekuji

Odpovědět

—————

Datum: 16.08.2018

Vložil: Radka

Titulek: pochvala

Chtěla bych pochválit pana doktora i sestřičku, k návštěvě ordinace jsem se musela dlouho přemlouvat, protože asi nejsem jediná, kdo se na vyšetření moc neteší, ale hned u sestřičky ze mě veškeré obavy spadly, je opravdu moc milá a člověk se cítí hned líp. Pan doktor taky na jedničku, vycítil, že nejsem ve své kůži a vyšetření zbytečně neprotahoval, vše naprosto bezbolestné, prostě profesionál na svém místě. Děkuju a doporučuju!

Odpovědět

—————

Datum: 22.08.2017

Vložil: Lenka

Titulek: Děkuji

Přidávám se ke všem předchozím hodnocením. S takovýmto přístupem sestřičky i pana doktora se člověk setká velmi zřídka. Oba jsou velmi milí, laskaví, ohleduplní a svou práci dělají naprosto skvěle. Za vše oběma moc děkuji.

Odpovědět

—————

Kontakt

MUDr. Jan Wohlgemuth

Tylova 275, Litvínov

Telefon: 476 755 779