Diskusní téma: Vaše názory a připomínky

Datum: 30.01.2017

Vložil: Kateřina

Titulek: Nejlepší !

Nejlepší setřička jakou jsem kdy zažila a to nemyslím jen gynekologické ordinace. Evidentně jí práce baví a ikdyž má zrovna práce nad hlavu, zůstává milá a vstřícná. I tón po telefonu budí důvěru, hned si mě svým chováním získala:) Pan Doktor také velice klidný, chápavý, vyšetření mě absolutně nebolí (jako v případě minulého doktora). Jsem opravdu ráda, že jsem k nim přešla !

Odpovědět

—————

Datum: 14.11.2016

Vložil: Renik

Titulek: super

Tak dnes poprvé v ordinaci. Moc dobrý a profesionalni přístup, jak doktora, tak i sestřičky. Asi opravdu nebudu litovat, že jsem přešla od mudr. Šulce. Super přístup...

Odpovědět

—————

Datum: 19.10.2016

Vložil: H.Kunertová

Titulek: Spokojenost

Chci se pripojit a napsat ,ze lepsiho gynekologa jsem si nemohla prat!!!Jeho chovani a vystupovani je mile ,vse ochotne vysvetli jsem opravdu rada,ze ho navstevuji!Sestricka je take supr mila ochotna!Doporucuji!!!

Odpovědět

—————

Datum: 10.10.2016

Vložil: Marie

Titulek: velká pochvala

Chtěla bych touto cestou poděkovat za užasný a hlavně lidský přístup k pacientkám,jak pana doktora,tak sestřičky.Oba jsou fajn,doporučuji všem,byla jsem v Zatci na operaci a přístup sestřiček a doktorů na jedničku.

Odpovědět

—————

Datum: 04.10.2016

Vložil: V. Pribkova

Titulek: Doporucuji

Mohu vsem vrele doporucit. Naprosto uzasne chovani jak sestricky,tak pana doktora. Oba dva jsou zlati. S tak milym pristupem jsem se jeste u zadneho lekare nesetkala:) kdyby vsichni byli takovy, tak by bylo radost chodit po doktorech :)

Odpovědět

—————

Datum: 10.08.2016

Vložil: Marketa

Titulek: Litvinov

Také jsem od pana doktora Sulce odešla přístup byl hrozný i co se tice sestry. Objednávat se přes placenou linku,drahe zbytečně vyšetření..... přestup k panu doktorovi byl nejlepší krok jsem nad míru spokojená. Přístup sestřičky perfektní. Moho všem vřele doporučit.

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2016

Vložil: Bucková Petra

Titulek: Velká pochvala

Dobrý den.
I já musím velmi pochválit pana doktora a sestřičku. Oba jsou bezvadní a profesionálové. ˇUžasné chování obou dvou, klidné jednání a úsměv na rtech, to člověku dodá hned lepší náladu a důvěru. Jsem spokojena na 100% a moc děkuji. V dnešní době se takové jednání vidí málokdy. Vřele doporučuji.

Odpovědět

—————

Datum: 18.02.2016

Vložil: Irena Uhrová

Titulek: velká spokojenost

Profesionální přístup, kvalitní služby, sestřičky vynikající.Díky teto ordinaci a jejich přístupu a péči a pomoci pana doktora se radujeme s krásného zdravého dítěte. Vřele doporučuju všem maminkám.

Odpovědět

—————

Datum: 11.02.2016

Vložil: majaček

Titulek: děkuji

Dobrý den je to skvělá ordinace spičkové jednání setřičky i doktora .Moji těžké životní situaci jsou ohleduplní.DEKUJI

Odpovědět

—————

Datum: 10.02.2016

Vložil: Katka

Titulek: Doporučuji

Pan doktor i sestřička skvělý a sehraný tým !! Oba velice milý a ochotní, přístup k nezaplacení a vždycky pomohou!! Takže na 1 000 000% obrovská spokojenost!!

Odpovědět

—————

Kontakt

MUDr. Jan Wohlgemuth

Tylova 275, Litvínov

Telefon: 476 755 779